Ranking bukmacherów 2021

Ranking bukmacherów 2021Bukmacher to podmiot działający w obrębie zakładów sportowych, którego głównym zadaniem jest przyjmowaniem typów zakładów. Kolejnym zadaniem w sytuacji poprawnego obstawienia zakładu, jest wypłacenie przez bukmachera odpowiedniej sumy pieniędzy.

Którego bukmachera polecacie?

Jakiego bukmachera wybrać? To pytanie często pojawiające się wsród osób, które zaczynają swoją przygodę z obstawianiem zakładów sportowych.
Na rynku polskim bukmacherzy prześcigają się w ofercie w celu zdobycia jak największej ilości klientów.

Ranking najlepszych bukmacherów w Internecie

Musisz wiedzieć, że istnieje kilka kluczowych elementów, które musisz sprawdzić przed wyborem bukmachera. W pierwszej kolejności musisz zwrócić uwagę na proponowany przez bukmachera bonus na start oraz dodatkowe propozycje promocyjne. Im wyższy bonus, tym lepiej. Zwróć również uwagę na tzw. freebet czyli bonus bez wpłaty depozytu oraz cashback.

Ranking legalnych stron bukmacherskich to nie tylko zakłady online ale także stacjonarnie

W naszym rankingu bukmacherów prezentujemy również zakłady sportowe, u których istnieje możliwość typowania stacjonarnie. To nadal ważna forma obstawiania w Polsce.

Którzy to najlepsi bukmacherzy w internecie?

Którzy to najlepsi bukmacherzy w internecie?Zastanawiasz się, który bukmacher jest najlepszy w Polsce? My stawiamy na zakłady sportowe STS, które są jednym z najdłużej istniejących podmiotów na rynkum polskim. Ten bukmacher w swojej dotychczasowej działalności zdobył wiele prestiżowych nagród i zyskał duże uznanie u światowej branży bukmacherskiej.

Bukmacherzy online ranking

Obecnie w Internecie jest wielu bukmacherów, liczba witryn z zakładami sportowymi gwałtownie wzrosła od początku 2000 roku.

Kryteria przy wyborze najlepszych legalnych zakładów bukmacherskich

Jednak STS to nie jedyny bukmacher godny uwagi w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią artykułu, w którym dowiesz się u kogo warto obstawiać.

Najlepsze zakłady bukmacherskie online. Lista legalnych bukmacherów internetowych w Polsce

W przygotowaniu rankingu wzięliśmy pod uwagę wiele kryteriów, które powinny pomóc podjąć decyzję – zarówno tym bardziej doświadczonym typerom, jak i nowicjuszom.

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Warto dodać, że legalnie działający bukmacher w Polsce, musi mieć potwierdzoną licencję Ministerstwa Finansów. To samo dotyczy zagranicznych bukmacherów. Wsród tych, którzy ją otrzymali wymieniamy: PZBuk, Betclic i Superbet.

Kryteria przy wyborze najlepszych zakładów bukmacherskich

Wybór nie jest łatwy, ponieważ należy poddać analizie wiele czynników. Postanowiliśmy przedstawić jedne z najważniejszych kryteriów wyboru.

Kursy i ich wysokość. Który bukmacher oferuje najlepsze kursy?

Celem stworzenia wiarygodnej listy najlepszych bukmacherów w Polsce, wzięliśmy pod uwagę najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Oczywiście nie zaskakuje fakt, iż sportem, którym Polacy są najbardziej zainteresowani, jest piłka nożna. Jednak w ofercie wielu bukmacherów znajdujemy również inne rozgrywki, takie jak tenis, hokej na lodzie oraz koszykówka.

Szerokość oferty – Który bukmacher oferuje najwięcej zdarzeń i dyscyplin sportów?

Teraz, gdy już wiesz, czym jest bukmacher, przedstawimy Ci zakład sportowy w kontynuacji naszego przewodnika.

Obstawiamy nie tylko zakłady sportowe, czyli rozrywka i inne…

Innym wyróżnikiem ofert bukmacherskich jest to co proponuje m.in. Betfan, czyli zakłady w kategorii rozrywka. Innym zakładem sportowym, który rownież zawarł ten element w swojej ofercie, jest eWinner. Ze swoim zakładem Custom Bet, daje możliwości zaproponowania typu zakładu przez samego gracza. Ta innowacja sprawia, że obstawianie staje się jeszcze bardziej fascynujące.

Zakłady „na żywo” w ofercie bukmachera

Jednym z najważniejszym elementów w ofercie każdego bukmachera są tzw. zakłady “na żywo”, czyli obstawianie live. Wśród polskich bukmacherów nie znajdziemy operatora, który nie oferuje takiej możliwości.

Strona internetowa i aplikacja bukmacherska. Ranking legalnych bukmacherów

Kluczem do sukcesu dla wielu bukmacherów się dobrze funkcjonująca strona internetowa oraz aplikacja mobilna. Jednym z pionierów w tym temacie jest bukmacher Betfan. Wsród ważnych elementów każdego typu tego rozwiązania mobilnego, są m.in. : przejrzysta forma prezentowanych statystyk oraz wyników, które aktualizowane są w czasie rzeczywistym.

Aplikacje bukmacherskie to nie dodatek a obowiązek w rankingu

Aplikacja mobilna to ważny element przewagi konkurencyjnej na rynku bukmacherskim, ponieważ nie każdy podmiot ją posiada. Często jednak gdy dany zakład nie posiada aplikacji w formie mobilnej, to jest strona internetowa cechuje się wysoką responsywnością.

Transmisje spotkań na stronie bukmachera

Transmisje spotkań nie są standardem, ponieważ wielu bukmacherów nie posiada do nich praca. Sts to bukmacher, który transmituje najwięcej spotkań za pośrednictwem swojej strony internetowej. Jest kilka zasad, które należy spełnić by mój oglądać taką transmisję.

Metody Płatności – Wpłaty i wypłaty

Powszechnym standardem wsród oferowanych metod płatności są tzw. szybkie przelewy, których można dokonać m.in. za pośrednictwem PayU oraz Dotpay.com. Oczywiście żaden bukmacher nie zapomina o umożliwieniu płatności kartą oraz blikiem. Coraz rzadziej spotykaną możliwością są tzw. metody paysafecard.

Punkty stacjonarne

Ostatnie badania pokazuję, iż ok. 20% wszystkich obstawianych zakładów bukmacherskich ciągle zawieranych jest w punktach stacjonarnych lokali. W tym przypadku najlepiej prezentuje się Fortuna, która w swojej ofercie posiada blisko 600 lokali stacjonarnych. 

Najlepsi Legalni Bukmacherzy Online z Licencją Ministerstwa Finansów

Najlepiej oceniani przez ekspertów bukmacherzy to Fortuna oraz STS. Jednak przy wyborze odpowiedniego zakładu bukmacherskiego należy wziąć pod uwagę m.in. oferte bonusową, dostępne dodatkowe promocję, opinie innych graczy.

O czym trzeba pamiętać, żeby bezpiecznie i legalnie korzystać z zakładów wzajemnych?

Przedstawiamy kilka zasad dotyczących zawierania legalnych zakładów bukmacherskich:
1. pamiętaj, że aby obstawić zakład, musisz mieć ukończone 18 lat,
2. wybieraj tylko legalnych bukmacherów
3. przy rejestracji zawsze podawaj prawdziwe dane
4. bądź rzetelny przy typowaniu zakładów, nie próbuj oszukiwać.

Zakłady bukmacherskie online ranking – podsumowanie

Nie da się ukryć, iż rynek zakładów bukmacherskich to dynamicznie rozwijający się segment w Polsce. Staramy się więc na bieżąco aktualizować wszystkie informacje oraz zmieniający się ranking.

Dodaj komentarz