Promocje bukmacherskie 2021


Promocje bukmacherskie 2021Bukmacherzy internetowi coraz częściej w swej ofercie zawierają bardzo różne bonusy powitalne.
Zastanawiasz się, czy warto ufać takim ofertom lub po prostu, który bonus wybrać? Musisz mieć świadomość kilku ważnych aspektów, na które należy zwrócić uwagę przy podejmowaniu takiej decyzji. Bonusy bukmacherskie zaliczamy do narzędzi marketingowych, które mają zachęcić nowego użytkownika do rejestracji.

Promocje bukmacherskie – gra bez podatków

Każdy świadomy konsument wie, iż podatki są nieodłącznym elementem naszego życia. Obejmują one również działalność bukmacherską z uwagi na fakt legalnie prowadzonego zakładu sportowego. Jednak kilku bukmacherów w Polsce używa podatków do przyciągnięcia klientów. W przypadku Totolotka jest to dodatkowy kod promocyjny, oprócz tradycyjnych bonusów na start.

Czasem propozycję gry bez podatku znajdziemy w również w  Fortunie. Szczególne promocje z tym związane możemy zaobserwować w trakcie tzw. Happy Hours, np. gdy trwają najważniejsze wydarzenia sportowe takie jak Mistrzostwa Świata bądź Europy w piłce nożnej.

Większe wygrane na kuponach akumulowanych

Większe wygrane na kuponach akumulowanychZakłady AKO, czyli tzw. zakłady akumulowane opierają się na wynikach z co najmniej dwóch zdarzeń. Gracze mają pełną dowolność w wyborze poszczególnych zdarzeń, z wyłączeniem tych, które się wzajemnie wspierają. Przykład: reprezentacją Włoch wygra i równocześnie Włochy zajmą miejsce 1-2.

Podwyższone kursy

Doświadczone osoby w obstawianiu zakładów sportowych doskonale wiedzą, że tylko wysokie kursy dają możliwość dużej wygranej. Nawet jeśli mamy niską skuteczność w typowaniu, to wysokie kursy mogą sprawić, że wygramy naprawdę sporo.
Wysokie kursy możemy wykorzystywać zarówno w przypadku zakładu na single, jak i za pomocą zakładów akumulowanych, wyświetlanych na koncie po pierwszej wpłacie.

Programy lojalnościowe bukmacherów

Istnieją różne strategie dotyczące programów lojalnościowych u bukmacherów. Często zauważalny trend wiąże się z gromadzeniem punktów z postawionych zakładów. Tak też działa zakład bukmacherski Fortuna (Klub Plus Fortuna). System działania polega na tym, iż za każde postawione 2 zł otrzymujesz 1 punkt. Ważną informacją jest fakt, iż maksymalna pula punktów jaką możesz zgromadzić każdego dnia wynosi 300 pkt. Zgromadzony zasób punktowy możesz wymienić m.in.: na produkty z e-sklepu, nagrody z katalogu oraz dostępne tygodniki.

W przypadku Totolotka sytuacja wygląda bardzo podobne. W ramach istniejącego programu Bet Club gracze zbierają punkty za zakłady Toto Mix Live oraz Toto Mix. Należy pamiętać o regule, która zastrzega sobie prawo do wymiany punktów na nagrody dopiero po zgromadzeniu 500 na koncie użytkownika.

Promocje bukmacherskie na bieżące wydarzenia

Promocje bukmacherskie często występują równolegle do ważnych rozgrywek sportowych na świecie ( wielkoszlemowy turniej, ważne rozgrywki NBA). Wówczas bukmacherzy oferują m.in. promocje dotyczące zakładów bez ryzyka, zakładów bez podatku oraz wiele innych.

Aktualne promocje bukmacherskie

Zastanawiasz się gdzie szukać promocji bukmacherskich? Musisz pamiętać że zazwyczaj są to oferty czasowe. Polecamy śledzić nasz portal, na którym na bieżąco aktualizujemy nowości w ramach promocji bukmacherskich.

Dodaj komentarz