Bonusy Bukmacherskie 2021

Bonusy Bukmacherskie 2021W ostatnich latach został odnotowany duży wzrost podmiotów na rynku bukmacherskim. Chcąc przyciągnąć jak najwięcej graczy bukmacherzy prześcigają się w prowadzeniu aktywnej polityki bonusowej. Od lat największą popularnością cieszą bonusy zwolnione z depozytu. Wiąże się to z faktem, iż typerzy nie musza inwestować własnych środków pieniężnych by zawrzeć zakład.

Bukmacherzy i ich bonusy – na co uważać?

W obecnych czasach nie funkcjonują zakłady bukmacherskie bez bonusów. Ten specyficzny rodzaj promocji z powodzeniem przyciąga nowych użytkowników. Jak w każdej branży nie istnieje pojęcie “za darmo”. W każdej bonusowej sytuacji należy doszukiwać się ukrytych zamiarów podmiotów oferujących daną promocję. Pamiętaj więc, żeby zawsze zapoznać się z regulaminem ofert promocyjnych oraz bonusów.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Nie istnieje jeden model bonusów bukmacherskich. Obecnie darmowych promocji jest bardzo dużo, dlatego należy przywiązywać ogromną wagę do wszystkich kruczków regulaminowych.

Wśród najbardziej znanych promocji, faworytem pozostaje bonus przyznawany wraz z założeniem darmowego konta. Wspominany bonus możemy podzielić na następujące rodzaje: bonus od depozytu, bonusy bez depozytu, darmowe zakłady freebet oraz zakłady bez ryzyka określane również jako cashback.

Bonusy na zakłady bukmacherskie od depozytu

Bonusy Bukmacherskie 2021Bukmacherski bonus od depozytu, czyli po prostu bonus powitalny. Z tego specyficznego bonusu każdy z nowych bukmacherów może skorzystać tylko raz. Przyznawany on jest zaraz po założeniu darmowego konta w określonym zakładzie sportowym. Pamiętaj, żeby w formularzu rejestracyjnym wyrazić zgodę na objęcie konta programem promocyjnym. Często również dodatkowo są przyznawane kody bonusowe, które zwiększają wartość promocji.

Bonus bez depozytu, czyli darmowy zakład freebet

Inna nazwą dla bonusu bez depozytu jest tzw. freebet. Polega on na wpłaceniu przez bukmachera niewielkiej kwoty na saldo bonusowe. W tej sytuacji wymagana jest niewielka stawka, np. 20 zł. Pamiętaj, że z każdego zakładu bonusowego możesz również skorzystać za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Zakład bez ryzyka cashback – zasady

Ostatnim rodzajem bonusu przyznawanego nowym bukmacherom jest zakład bez ryzyka. Nie jest to popularna forma przyznawanej promocji, jednak ceniący się bukmacher zawsze umieszcza ją w swojej ofercie. Najczęściej zakład bez ryzyka jest przyznawany na pierwszy zawierany zakład bukmacherski gracza. W momencie kiedy kupon okaże się przegrany, bukmacher zobowiązuje się do zwrotu postawionych pieniędzy.

Limity na zakład bez ryzyka cashback

Częstą sytuacją jest nakładanie limitów na zakłady bez ryzyka (cashback). Oznacza to, że bukmacher zobowiązuje się do zwrotu takiej części kwoty, która została uwzględniona w limicie bonusowym. Standardową stawką tego limitu jest 100 zł, która dodatkowo jest z reguły pomniejszana o podatek w wysokości 12%.

Bonusy mobile od bukmacherów – na smartfony i tablety

Użytkownicy coraz chętniej korzystają z obstawiania zakładów sportowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych oraz tabletów. Już chociażby w 2020 r., liczne badania potwierdziły, iż nastąpił ok. 50-procentowy wzrost osób, które korzystają z aplikacji mobilnych dedykowanych zakładom bukmacherskich. W Polsce najlepiej zareagował na tą zmianę Totolotek, który oferuje liczne promocje na start użytkownikom swojej aplikacji mobilnej.

Bonusy oferowane przez firmy bukmacherskie

Liderem wśród przyznawanych bonusów pozostaje STS. Oferuje on w przypadku bonusu od depozytu na start aż 1200 złotych. Warto dodać, że ten bonus w momencie uruchomienia podlega aż trzykrotnemu obrotowi. Z kolei w innym zakładzie bukmacherskim (Fortuna), nowi gracze mogą liczyć na bonus bukmacherski w wysokości maksymalnie 1000 złotych. Należy pamiętać, iż minimalny kurs powinien wynieść 1.9.

Bonusy bukmacherskie – z nimi zgarniesz wyższy bonus!

Pamiętaj, że każdy bonus na start może uzyskać wyższą wartość dzięki odpowiednim kodom promocyjnym. Zachęcamy do śledzenia nowości na naszej stronie, ponieważ często współpracujemy z zakładami sportowymi w celu zwiększenia satysfakcji przyszłych graczy.

Dodaj komentarz